Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Şehrin Birçok Noktasında İftar Programı

Aydın Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayı boyunca şehrin farklı noktalarında düzenlediği iftar programlarıyla vatandaşları sofrada buluşturmaya devam ediyor. Birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunun bir yansıması olan sofralar vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.

Büyükşehir Belediyesi bugün kent genelinde 7 farklı noktada düzenlediği iftar programları ile 15 bin kişiyi sofrada buluşturdu. Programlar kapsamında Germencik Atatürk Meydanı; Bozdoğan Haydere Mahallesi; Didim Akköy Mahallesi; Karacasu Yaykın Mahallesi; Köşk Başçayır Mahallesi; Söke Karcahayıt Mahallesi ve Savuca Mahallesi’nde iftar sofraları kuruldu.

Vatandaşlarla iftar sofralarında buluşmaya devam eden Önder Hasret Çerçioğlu, Germencik Atatürk Meydanı’nda iftar programına katıldı. Çerçioğlu’na; CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Millet İttifakı ilçe başkanları ve muhtarlar da eşlik etti.

İftar sofraları için Lider Çerçioğlu’na teşekkür eden vatandaşlar, mekana gelmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Çercioğlu, ‘ ‘Birlik ve beraberliğimizin yansıması olan verimli iftar sofralarımızı vatandaşlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz.’‘ söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

sungurluhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu