Teknoloji

The Last of Us Çok Oyunculu Oyununun Geliştirme Aşamasında Olduğu Onaylandı

 
Naughty Dog ekibinin geliştirdiği ve bir süredir ismi duyulmayan The Last of Us Multiplayer’dan yeni bir haber ortaya çıktı. Oyun direktörü Vinit Agarwal tarafından Twitter’da yapılan bir gönderi, projenin hala geliştirilme aşamasında olduğunu doğruladı.
 
Proje arka planda geliştirilmeye devam ediyor
 
 
 
Bağımsız ve yan oyun olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan The Last of Us Multiplayer, bir süredir sessizliğini koruyordu. Bu yılın başlarında Bloomberg’den Jason Schreier oyunun gelişiminin yavaşladığını iddia etmişti. Bu olayların ardından birçok topluluk projenin tamamen rafa kaldırıldığını ve iptal edildiğini bildirdi. Ancak bu duruma açıklık getirildi.
 
Her ne kadar Agarwal’ın yayınladığı yazı Super Mario Bros. Wonder’a ait olsa da. Her ne kadar çok oyunculu projeyle ilgili olsa da bu konuda çeşitli yorumlar barındırıyor. Burada projenin rafa kaldırılmadığı ve arka planda geliştirildiği belirtiliyor.
 
Hikaye modunun The Last of Us Multiplayer projesine dahil edileceği ve mevcut dünyayı genişleteceği söyleniyor. Bunun evreni zenginleştireceği de belirtiliyor. Burada oyunculara ilginç bir yapının sunulacağı aktarılıyor.
 
Oyunun yönetmeninden gelen bu açıklama, bekleyenler için sevindirici bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor. Peki siz hala bu oyunu bekliyor musunuz?
 

 

camas-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu