Ekonomi

Söke Tarım Fuarı 28. Kez Kapılarını Açtı

Aydın’ın Söke ilçesinde bu yıl 28’incisi düzenlenen Tarım Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı. Söke Belediyesi’nin katkılarıyla organize edilen fuar, 3 gün sürecek olan Söke Tarım Fuarı alanı TARİŞ tesislerinde gerçekleştirilecek.

Söke Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Söke Belediyesi Başkan Yardımcısı Veli İhtilal Yerli, Söke Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa İberya Arıkan, kurum ve kuruluş temsilcileri ile STK Liderleri ile çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı.

Açılış konuşmasını yapan işadamı Murat Günal; 28. Tarım Fuarı’nı gerçekleştirmekten büyük mutluluk ve onur duyduklarını söyledi. Lider Günal, fuarın düzenlenmesinde emeği geçen başta Söke Belediyesi ve TARİŞ olmak üzere sponsor firmalara ve katılımcı firmalara teşekkür etti.

Açılışın ardından stantlar tek tek gezilerek firmalara çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Söke Tarım Fuarı 11 Mart Cumartesi akşam saatlerine kadar açık kalacak. 65 firmanın ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının da katıldığı Söke Tarım Fuarı’nda bu yıl Söke Belediyesi stant açtı. – AYDIN

kavakliderehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu