Teknoloji

Samsung, 3 yöne katlanabilen katlanabilir telefonu üzerinde çalışıyor

Samsun bu yıl 3 üst düzey akıllı telefon serbest bırakılması bekleniyor. 2 tanesi Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5 neredeyse doğrulandı. Eğer üçüncü cihazınız Galaxy S23 FE gerçekleşmesi bekleniyordu. Ancak öyle değil ve Samsung’un başka bir yeni katlanabilir telefon türü piyasaya sürmesi muhtemel.

Galaxy 3-katlı telefon bu yılın sonlarında piyasaya sürülebilir

Sızıntılarıyla ünlü Yogesh Brar, diğer birçok raporun aksine Samsung’un bu yıl Galaxy S23 FE’yi piyasaya sürmeyeceğini savunuyor. Bu nedenle, şu anda hangi rapora inanılacağını bilmek zor. Bunun yerine, bu yılın sonundan önce Güney Koreli firma 3’lü katlanabilir cihaz tanıtıldığı bildiriliyor. Bu 3 tarafı katlanabilir Galaxy cihazı hakkında pek bir şey bilinmiyor ancak 2 menteşeli katlanabilir OLED ekranKompakt bir akıllı telefondan geniş ekranlı bir tablete dönüşmesi bekleniyor.

Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5 Nasıl katlandığını biliyoruz. Ancak üçüncü telefon şimdilik gizemini koruyor.

Samsung Ekran birkaç yıl önce 3 taraftan katlanabilirdi oled ekran sergilemiş; bu patent örneklerini sizlerle paylaştık. Bu panelin geliştirilmiş bir sürümünün bu yıl içinde piyasaya sürüleceği söyleniyor. 3 tarafı katlanabilir bir cihazda mevcut. yeni cihaz Aslanağzı 8 Nesil 2Bir yonga seti de olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu