Haber

İYİ Parti heyeti CHP lideri Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

Altı Masa Toplantısı’na ev sahipliği yapacak GÜZEL Partisi’nden bir heyet, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

ANKA Haber Ajansı’nın haberine göre, YETERLİ Partisi Meclis Küme Lideri İsmail Tatlıoğlu ile Genel Başkan Yardımcıları Şenol Sunat, Ümit Özlale, Metin Ergun ve Bahadır Erdem’den oluşan DÜZGÜN Parti heyeti bugün CHP lideri Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette UYGUN Parti heyetini kapıda CHP Küme Başkan Yardımcısı Engin Altay karşıladı.

Yaklaşık 1 saat 15 dakika süren görüşmenin ardından konuşan İsmail Tatlıoğlu, 26 Ocak’ta Altı Masa Toplantısı’na ev sahipliği yapacaklarını hatırlatarak, “Altı Masa Toplantısı’nın gündemini belirlemek için hem Başkanımızın talimatı doğrultusunda Altılı Masa başkanlarına değerlendirme ve brifing verilmesi. Gündem belirleme taleplerini alıyoruz. Bundan sonra da Sayın Cumhurbaşkanımız, vereceğimiz bilgiler çerçevesinde alacağı notlarla muhterem başkanları ziyaret edecek” dedi.

Tatlıoğlu, görüşmede AK Parti, MHP ve BBP’nin başörtüsüne ilişkin anayasa değişikliği teklifinin de gündemde olmadığını söyledi. Tatlıoğlu, komisyona gelecek teklif için GÜZEL PARTİ olarak hazırlandıklarını ifade etti. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu