Teknoloji

Fallout Serisinin İlk Bölümü İçin Verilen Tarih

 
Amazon Prime Video iş birliği kapsamında geliştirilen Fallout serisinin çıkış tarihi belli oldu. Resmi ‘Fallout on Prime’ hesabından yapılan bir Twitter gönderisinde, ilk bölümün çıkış tarihini doğrulayan kısa bir resim yer aldı.
 
Çıkış tarihi Twitter paylaşımında açıklandı
 
 
 
Resmi hesapta yayınlanan görselde, “Holotape bulundu: 101_The_End” gibi çeşitli mesajları gösteren bir bilgisayar terminali gösteriliyordu. Bu içeriğe dayanarak The End isimli ilk bölümün 12 Nisan 2024’te yayınlanacağı ima edilmişti. Bethesda ve Amazon, Fallout serisinin 2024 yılında çıkacağını ve Los Angeles’ta geçeceğini ağustos ayında doğrulamıştı.
 
Gamescom etkinliği sırasında gösterilen ancak kamuoyuyla paylaşılmayan bir tanıtım fragmanında, Brotherhood of Steel askerleri bir kasabada savaşıyordu ve bir kadın karakter de yer alıyordu. Amazon Prime Video platformunda yayınlanacak olan Fallout dizisinin yapımcılığını Westworld’ün arkasındaki yapım şirketi Kilter Films üstleniyor.
 
Fallout ilk olarak 1997 yılında piyasaya sürüldü ve serinin en son oyunu 2018 yılında çıkan çevrimiçi çok oyunculu devam oyunu Fallout 76 oldu. Oyunun 14. sezonu Fight for Freedom geçtiğimiz Salı günü yayınlandı.
 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu